top of page

Světoznámá RuPaul's Drag Race WERQ THE WORLD míří do Prahy!

Je to tady! Největší drag show na světě, RuPaul's Drag Race WERQ THE WORLD, kterou možná znáte také z obrazovek Netflixu, se vrací v roce 2023 s ohromujícím turné. Právě 22. října 2023 bude Praha hostit tuto neuvěřitelnou událost v Kongresovém centru!

 

RuPaul's Drag Race přináší svůj bezkonkurenční šarm a divadlo přímo na pódium a nyní máte jedinečnou příležitost být svědkem tohoto ohromujícího spektákla živě.

 

Královny RuPaul's Drag Race se budou muset rozhodnout mezi reálným světem a simulovanou realitou, kterou dosud neznali. "Je to největší a nejúžasnější drag show na planetě. Hudba, scény, móda, choreografie a osvětlení v této show jsou takové, jaké fanoušci dragu ještě neměli šanci vidět," vysvětluje producent turné Jon Norris.

 

Do hlavní metropole České republiky zavítají ty nejlepší drag queen RuPaul's Drag Race, včetně Anglie, Aquarie, Bosco, Day Betty, Ginger Minje, Jaid Essence Hall, Kandy Muse a Vanessy Vanjie.

 

Připravte se na večer plný neskutečného talentu, brilantního make-upu, nádherných kostýmů a dechberoucích vystoupení. RuPaul Drag Race WERQ THE WORLD vám přinese zážitek, na který budete vzpomínat navždy.

 

Nabízíme vám jedinečnou příležitost být součástí této ohromující show, která slaví sebeprosazení, rozmanitost a uměleckou kreativitu. Nezmeškejte tuto šanci a zarezervujte si vstupenky ještě dnes!

1080x1920.jpg

PRAHA - KONGRESOVÉ CENTRUM

22.10.2023

bottom of page